Türk Bayrağı İngiltere Bayrağı Irak Bayrağı

Her zaman hayalleri önemsedik...

Çevreye duyarlı, doğaya saygılı projeler...

Müşteri memnuniyeti, memnuniyetimizdir.

Hayatı kolaylaştıran projelerin yanındayız.

Hedefimiz, kendi alanında öncü, global pazarda söz sahibi olmaktır.

NUN Ticaret (NUN TRADE), faaliyet gösterdiği alanlarında hem teknik hem de uluslararası ticarette deneyimli bir ekip tarafından kurulmuş olup, uluslararası nitelikteki projelere, çağdaş ve yenilikçi çözümler sunarak pazar lideri olmayı hedeflenmektedir.

NUN Ticaret; Gıda, Tarım, İnşaat, Otomotiv, Endüstriyel Makine, Sağlık konularında dış ticaret faaliyetlerinde bulunmaktadır. Kurulduğu günden beri başarılı yükselişine devam eden şirket, hem devlet hem de özel sektör ile çalışırken, yerel ekonomilerin gelişmesine de katkıda bulunmaktadır. 

Uzmanlığımız Avantajımızdır

Konularında uzman yöneticiler istihdam eden Nun Ticaret, yerel ve bölgesel projelere insan ve doğa odaklı çözümler sunarken, yerel kaynakların ekonomisi ile gelişmiş global çözümlerin ideal birlikteliğini sağlamaktadır.Teknik ve ticari zorluklara, sahip olduğu deneyimlerle cevap veren Nun Ticaret, faaliyet gösterdiği bölgelerde çevresel ve sosyal gelişime katkıda bulunmaktadır.

Ticari Birliktelikler

NUN Ticaret, uluslararası markalarla yaptığı işbirliği ile uzman olduğu sektörlerde faaliyet göstermektedir. Bu birliktelikler, karlı ve organik büyüme için doğru temeller üzerinde yükselmektedir. Kurumsal ilkeleri gereği müşteri memnuniyeti nihai amaçlardan biri olarak görülürken, yeşil bir dünya, iş yapılan coğrafyaya özgü kurallar ve insan odaklı çözümler vazgeçilmez değerlerdir. 

Çözüm Odaklı Projeler Sunuyoruz 

Nun Ticaret iş ortakları ile geliştirdiği çözümlerle, yerli ve yabancı müşterilerinin memnuniyetini artırmaktadır. Böylece başarı ile sonuçlandırılan projelerde, müşteri portföyünü sürekli geliştirmektedir. Ürün kalitesini artırmak ve çağdaş çözümler sunmak yanında önemli olan diğer faktörler ise insan, iş güvenliği ve çevreye duyarlılıktır.

İLETİŞİM
Nun Ticaret
Adres : Dünya Ticaret Merkezi Blok: A3 Kat: 15 No: 447 Yeşilköy / Bakırköy / İstanbul
Tel : +90 212 219 88 83
Faks : +90 212 219 88 86
Email : info@nungrup.com
Web : www.nungrup.com
facebook twitter linkedin
Nun Ticaret
Nun Ticaret
Nun Ticaret
Nun Ticaret
nun trade
kadran turizm
mercan tarım
tracemark-logo