Türk Bayrağı İngiltere Bayrağı Irak Bayrağı

Her zaman hayalleri önemsedik...

Çevreye duyarlı, doğaya saygılı projeler...

Müşteri memnuniyeti, memnuniyetimizdir.

Hayatı kolaylaştıran projelerin yanındayız.

Hedefimiz, kendi alanında öncü, global pazarda söz sahibi olmaktır.

Şirketimiz zeytin yetiştiriciliğiyle girdiği gıda sektöründe büyüyen iş ağı ile 2007 yılından itibaran gıda ihracatına yönelmiş ve sektöründe önemli yere sahip olmuştur. Mercan Tarım, iş ortaklarına yatırım harcaması yaptırmadan, değişik sektörlerden müşterilerin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir.

Tarımsal Ürünlerde İsabetli Çözüm

Mercan Tarım, özellikle ihracata yönelen, gıda sektörünün her türünü başta Irak olmak üzere Avrupa ve Ortadoğu pazarına sunmaktadır. Daralan ticaret hacmi sorununa bulduğu yeni pazarlarla nefes aldırmaktadır. Ülkemizin ihtiyaç duyduğu ürünleri ise yurtdışı pazarda en ekonomik ve kaliteli şekilde temin ederek Türkiye'ye ithal etmektedir.

Güzellik İzafidir, Ama Bu Başka...

Süs bitkileri ve bahçe bitkileri konusunda da ihracat kapılarını aralayan Mercan Tarım, ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. Mercan Tarım 2009-2011 yılları arasında Bağdat Belediyesi'ne 40.000 adet süs bitkisi ihracatı gerçekleştirmiştir. Mercan tarım, ayrıca uzman mimar ve mühendis kadrosuyla peyzaj çalışmaları da yapmaktadır. Çevreye ve insana yapılan yatırım bilincinde hareket eden Mercan Tarım, daha güzel ve yeşil bir dünya için çalışmalarını sürdürmektedir.

Gıda İtina İster, Özen Gerektirir

Mercan Tarım, gıda sektöründe sofraların lezzetlenmesi için çaba harcamaktadır. Üreticiden tüketiciye bir köprü vazifesi gören Mercan Tarımın, reçel, salça, zeytin, süt ürünleri ve tahıl ürünleri başlıca ihracat kalemlerini oluşturmaktadır.

İLETİŞİM
Mercan Tarım
Adres : Bahçelievler Mah. Fatih Cad. 145/B Yalova
Tel : +90 226 812 46 64
Faks : +90 226 812 46 78
Email :
Web :
facebook twitter linkedin
Mercan Tarım
Mercan Tarım
Mercan Tarım
Mercan Tarım
nun trade
kadran turizm
mercan tarım
tracemark-logo